Dzierżawa Powierzchni Reklamowej

Dzierżawa Powierzchni Reklamowej

Od 2009 roku zajmujemy się kompleksową obsługą i realizacją kampanii reklamowych na monitorach LCD. I tym sposobem dobrnęliśmy do stanu obecnego, kiedy to reklama stoi nam przed oczami kiedy korzystamy z umywalki czy pisuaru, a po wejściu do kabiny widzimy ją niezależnie od sposobu korzystania z niej - nad spłuczką lub wprost przed oczami, kiedy usiądziemy na sedesie.

 

Reklama w transporcie publicznym jest też doskonałym rozwiązaniem dla niewielkich lokalnych agency. Na jednym monitorze reklama wyświetlana jest 12 razy na godzinę, w ciągu dnia - 216 razy, w ciągu 30 dni - 6480 razy. Kampanie reklamowe realizujemy kompleksowo od produkcji spotów, umieszczenia reklamy na nośnikach LIQUID CRYSTAL DISPLAY, po raportowanie przeprowadzanej kampanii.

 

Postawienie na reklamę przy użyciu ekranów LIQUID CRYSTAL DISPLAY umożliwia przedstawienie swojej reklamy niezmiernie szerokiemu gronu odbiorców. Reklama jest zauważana nie tylko przez pasażerów, ale i przez przechodniów, oraz mieszkańców Lęborka, Nowej Wsi Lęborskiej, Mostów, Lubowidza, Kębłowa, Czarnówka, Redkowic, Chocielewka.

 

Aż 46 % podróżujących środkami komunikacji miejskiej zwraca uwagę na umieszczone wewnątrz pojazdu reklamy. W przypadku nieusunięcia reklamy w terminie ustalonym w umowie, uznaje się umowę za automatycznie przedłużoną. W ofercie posiadamy 25 monitorów LIQUID CRYSTAL DISPLAY zainstalowanych w autobusach komunikacji miejskiej MZK Starogard Gdański.

 

Usługa reklamy w środkach komunikacji miejskiej realizowana jest poprzez emisję spotów reklamowych na Reklama w Lux Med w autobusach. Nasza reklama posiada sprecyzowany obszar na którym dociera do odbiorców i jest świetnym narzędziem w przypadku kampanii lokalnych.

 

Monitory to dobry nośnik reklamy instalowany w komunikacji miejskiej, daje on możliwość dotarcia do większej liczby odbiorców, ponieważ jak każdy z nas mógł się przekonać w autobusach występuje masowy przepływ ludzi. Forma reklamy jest porównywalna z reklamą telewizyjną, więc wyświetlany materiał może być bardzo atrakcyjny.

 

Skorzystaj z nowoczesnej formy promocji jaką jest reklama w autobusach komunikacji miejskiej KZK GOP, MPK, PKM, ZTM, MZK, ZKM. Przykładowo w jednym autobusie reklama typowo wyświetlana jest mniej więcej co 10 minut, czyli 6 razy w ciągu godziny, czyli ponad one hundred razy w ciągu doby - dla spotu długości 15s jest to nawet pół godziny emisji na 1 monitorze!

 

Integralność komunikacji jest praktycznie niezawodna, ponieważ współdzielona baza danych jest kryptograficznie zabezpieczona przed próbami manipulacji, edycji lub usuwania danych. Poza tym reklamy są wyświetlane naprzemiennie z informacjami z życia miasta, więc pasażerowie przyglądają im się z ciekawością.